Kurs na konsultanta ślubnego

Kurs na konsultanta ślubnego

Po studiach, na które poszłam tylko dlatego, że tego oczekiwali moi rodzice, jakoś nie bardzo mogłam odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pracowałam w kilku różnych miejscach, lecz w żadnej pracy nie mogłam zagrzać miejsca. Byłam zmartwiona tym faktem, przerażała mnie perspektywa męczenia się w taki sposób do emerytury, na razie jednak się męczyłam, bo nie miałam wyjścia. Jakoś nie wiedziałam, jak mogę sobie pomóc.

Kurs wedding plannera

konsultant ślubny kursLata leciały, ja stawałam się coraz starsza, w pewnym momencie przyszedł czas na ustatkowanie się. Mój narzeczony w końcu mi się oświadczył i zaczęły się przygotowania do naszego ślubu, które wzięłam na swoje barki. I wtedy wszystko się odmieniło. Okazało się, że bardzo podoba mi się zajęcie związane z organizacją imprezy weselnej oraz samego ślubu. I pomyślałam, że mogłabym przecież zarabiać na tym pieniądze. Postanowiłam ukończyć kurs na konsultanta ślubnego. Wiedziałam już tedy, że chcę pracować jako konsultant ślubny kurs był bowiem dla mnie bardzo ciekawy i bardzo wielu przydatnych w zawodzie rzeczy się nauczyłam. Po kursie dałam ogłoszenie o swoich usługach i czekałam na zlecenia, które posypały się bardzo szybko. Z każdym zleceniem coraz bardziej lubiłam moją prace. I coraz bardziej doceniałam kurs, który ukończyłam, nauczyłam się na nim bowiem nie tylko bardzo wielu przydatnych rzeczy, ale również zdobyłam wiele cennych kontaktów, dzięki czemu mogłam załatwić rzeczy niemalże niemożliwe, takie jak rezerwacja rozchwytywanej kapeli ślubnej, która nie miała żadnych wolnych terminów dla zwykłych śmiertelników. Praca konsultanta ślubnego okazała się spełnieniem moich marzeń, uważam, ze jest to doskonała praca dla wszystkich tych, który są świetnymi organizatorami, mają zmysł artystyczny i lubią pracować z innymi ludźmi. Jest to też praca bardzo dochodowa.

Dla wszystkich tych, którzy nie mają pomysłu na swoją karierę zawodową, marzą o  pracy na własnych rachunek i lubiących kontakty z innymi ludźmi,  a także będących świetnymi organizatorami, doskonałym pomysłem na pracę jest zawód konsultanta  ślubnego. Nie jest to wcale skomplikowane, wystarczy bowiem ukończyć odpowiedni kurs i już można realizować swoje pierwsze zlecenia na realizację imprez ślubnych. Z cała pewnością inwestycja w taki kurs szybko się zwróci.