Kupno ekskluzywnych zaproszeń ślubnych

Kupno ekskluzywnych zaproszeń ślubnych

Wielkimi krokami zbliżał się dzień mojego ślubu. Bardzo zależało mi na tym, aby wszystko było zrobione idealnie. jedną z rzeczy, którą musieliśmy zorganizować było zaproszenie wszystkich gości. Musieliśmy w tym celu kupić bardzo ładne zaproszenia. Zależało mi na tym, aby były one eleganckie i oryginalne. Jednocześnie musiałam brać pod uwagę, że zapraszamy bardzo dużo osób, dlatego była dla nas ważna również cena pojedynczego zaproszenia. W celu ich zakupu udaliśmy się do hurtowni artykułów ślubnych.

Znalazłam unikatowe zaproszenia na ślub

unikatowe ekskluzywne zaproszenia ślubneRazem z narzeczonym przeglądaliśmy różne wzory i warianty zaproszeń ślubnych. Powiedziałam ekspedientce, że interesują naunikatowe ekskluzywne zaproszenia ślubne, a ona od razu pokazała nam co najmniej kilkanaście różnych wzorów. Dosyć szybko zdecydowaliśmy się na personalizowane zaproszenia, które rozkładały się jak książeczka. Można w nich było umieścić nasze wspólne zdjęcie oraz cytat związany ze ślubem. Były one bardzo eleganckie, ponieważ zostały wykonane na błyszczącym papierze kredowym. Do zaproszenia dołączona była koperta, ale przed włożeniem zaproszenia do koperty można go było spiąć delikatną wstążeczką. Całość wyglądała bardzo oryginalnie i byłam pewna, że drugich takich zaproszeń nigdzie nie znajdziemy. Zdecydowaliśmy się je zakupić, tym bardziej że były dostępne w bardzo niskiej, atrakcyjnej cenie, która zależała od tego jaką ich ilość zdecydujemy się zakupić. Ponieważ musieliśmy zakupić ponad dwieście sztuk, cena za jedno zaproszenie wynosiła tylko kilka złotych. Właśnie takiej oferty szukaliśmy! Od razu dostarczyliśmy również zdjęcie, które miało znaleźć się na wewnętrznej stronie zaproszenia i powiedzieliśmy jakie napisy mają znaleźć się na stronie obok. Dzięki temu samodzielnie musieliśmy tylko wpisać imię i nazwisko osoby, której zaproszenie miało zostać wręczone. 

To było bardzo praktyczne i wygodne. Już kilka dni później mogliśmy odebrać gotowe zaproszenia z hurtowni. Jeszcze tego samego dnia wzięliśmy się za ich wypełnianie i pakowanie do kopert, aby następnie wręczyć je naszym gościom. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z ich jakości. Przede wszystkim były one solidnie wykonane, zdjęcie nie posiadało żadnych pikseli a napisy były wyraźne i wykonane ładną czcionką.