Kupiłam body dla dziecka

Kupiłam body dla dziecka

Niedawno urodził się mój synek. Było to długo oczekiwane dziecko. Chciałam mieć jakąś praktyczną pamiątkę dla niego, kiedy dorośnie. Ostatnio przeczytałam w jednej gazecie dla mam, że bardzo popularne są obecnie pamiątkowe body z nadrukowaną metryczką dziecka. Zainteresowałam się tym tematem. Szybko doszłam do wniosku, że jest to bardzo dobry pomysł na pamiątkę dla dziecka. Teraz, musiałam jeszcze tylko znaleźć miejsce, gdzie będę mogła takie body zakupić.

Zalety dziecięcych body z metryczką

pamiątkowe body dziecięce z metryczkąOd mojej przyjaciółki dowiedziałam się, że takie personalizowane ubranka dziecięce, można dostać w jednym z okolicznych sklepów z odzieżą dla kobiet w ciąży i niemowląt. Udałam się tam od razu. Bez problemu dostałam tam pamiątkowe body dziecięce z metryczką, którą mogłam samodzielnie zaprojektować, za pomocą udostępnionego klientom programu komputerowego. Na metryczce zdecydowałam się umieścić imię synka, jego datę i godzinę urodzenia, a także wagę i wzrost zaraz po porodzie. Dzięki temu programowi graficznemu mogłam od razu zobaczyć, jak będzie wyglądało gotowe body. Muszę przyznać, że na komputerze efekt, prezentował się naprawdę świetnie. Już wkrótce przekonałam się także, że w rzeczywistości również projekt sprostał moim oczekiwaniom. Najpierw jednak musiałam wybrać rozmiar oraz wariant kolorystyczny body. Kupiłam body w dosyć dużym rozmiarze, żeby mój synek mógł w nich jeszcze pochodzić. Wybrałam kolor biały, dlatego że świetnie pasował on do błękitnych napisów na metryczce. Mogłam zdecydować się jeszcze na dołączenie zdjęcia, jednak akurat nie miałam żadnego przy sobie. Doszłam do wniosku, że najwyżej za jakiś czas zrobię mu kolejną pamiątkę, kupując body z jego zdjęciem zaraz po urodzeniu. Na razie jednak, dostałam już gotowe ubranko. Faktycznie, było ono wysokojakościowe. Szczególnie spodobał mi się materiał, z którego było ono wykonane.

Był on bardzo miękki i delikatny. Wiedziałam, że nie uczuli on mojego synka, ponieważ był on hipoalergiczny. Metryczka była bardzo wyraźna, napis był duży i nie zawierał zbędnych pikseli. Nie spierał się także w praniu, co było dla mnie bardzo ważne. Teraz body leżą w szafce z pamiątkami synka. Kiedyś pokażę mu jaki był malutki po urodzeniu. Jestem bardzo zadowolona z zakupionej odzieży.