Kto się decyduje na oryginalne fotografie ślubne?

Kto się decyduje na oryginalne fotografie ślubne?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z różnorodności ludzkich charakterów i gustów. Jeden człowiek lubi czytać wieczorami, drugi wybierze głośną dyskotekę. Jeden będzie odżywiał się zdrowo i ćwiczył, a kolejny będzie hedonistą. Ta różnorodność powoduje, że ludzie poznają się, obdarzają sympatią, fascynacją, czasem przeradza się to w antypatię, a innym razem w miłość. Ileż par małżeńskich pokochało swoje przeciwieństwa, z którymi świetnie im się funkcjonuje?

Śląscy fotografowie o oryginalnych sesjach ślubnych

oryginalna fotografia ślubna na ŚląskuWystarczy teraz wyobrazić sobie taką parę i ich ślub. Zazwyczaj wyprawiając imprezę, nie chcemy za bardzo ryzykować, że goście będą zbyt mocno zaskoczeni, ale sesja ślubna stała się dla wielu Młodych świetną możliwością do pokazania samych siebie. Na Śląsku, ale nie tylko, hitem stają się oryginalne fotografie ślubne. Co kryje się pod tym zwrotem? Wszystko, co tylko jesteśmy w stanie sobie wyobrazić. Sesja na tyle prywatna, że młodzi małżonkowie pozwalają sobie na wiele. Często nie chcą zatracić swojej tożsamości i dlatego manifestują to już na fotografiach ślubnych. Oryginalne znaczy erotyczne, czasem z bronią lub jakimś pojazdem mechanicznym. Może na traktorze lub z motorem albo pod wodospadem? Wszystko zależy od fantazji. Ile kosztuje taka oryginalna fotografia ślubna na Śląsku? To kwestia bardzo indywidualna. Jeśli zażyczymy sobie po prostu sesję na wsi, wśród zwierząt, cena nie pójdzie bardzo w górę. Jeśli jednak chcemy, by nasza oryginalna sesja odbyła się poza naszym krajem kwota do zapłaty będzie o wiele wyższa. Wszystko tu jest kwestią indywidualną, do wyceny. Ważne jest jeszcze to, jakich rekwizytów będziemy potrzebować. Jak trudno będzie zdobyć rekwizyt. A co jeśli Młodzi będą chcieli sesje zdjęciową z maczetą? Oryginalny fotograf prawdopodobni zapewni taki rekwizyt i sesja się odbędzie.

Oryginalna i kontrowersyjna, ale mało jest w dzisiejszych czasach ludzi, którzy lubią rzeczy powszednie. Chcemy być coraz bardziej oryginalni. Ślascy fotografowie uspokajają jednak, że zazwyczaj te oryginalne fotografie są tylko dodatkami do standardowych sesji. Tak byśmy rodzinie i bliskim znajomym mogli podarować te mniej „odważne” wspomnienia. Te najśmielsze sesje wybierają najczęściej narzeczeni z dużym poczuciem humoru i dystansem do samych siebie.