Kaseton na salon fryzjerski i nie tylko

Kaseton na salon fryzjerski i nie tylko

Często bywa tak, że dzieci przejmują dany fach po rodzicach. Wynika to z tego, że obserwują one swoich rodziców i jeżeli Ci z pasją podchodzą do swojego zajęcia, to często przelewają tę pasję na swoje pociechy. Ja również zaliczam się do tych dzieci, które zainspirowane zostały zajęciem jednego z rodziców. Podobnie jak moja mama została bowiem fryzjerką. Jeszcze będąca małą dziewczynką chwytałam za nożyczki i robiłam nowe fryzury lalkom. Chyba żadna z nich nie przetrwała z pierwotną długością włosów.

Kaseton z logo firmy

podświetlane kasetony dibondJuż jako dziecko wiedziałam, że w przyszłości zostanę fryzjerką. Z fascynacją obserwowałam poczynania mojej mamy, która przez wiele lat prowadziła własny zakład fryzjerski. Teraz to ja jestem właścicielką takiego zakładu. Na razie jestem na początku rozkręcania biznesu i zatrudniam do pomocy tylko jedną, znajomą fryzjerką, ale z czasem chcę rozszerzyć swoją działalność. Nauczona doświadczeniem mamy wiedziałam, że muszą zadbać o wiele aspektów, żeby zapewnić sobie odpowiednią ilość klientów. Nie liczą się tutaj tylko i wyłącznie umiejętności, ale też wygląd miejsca, w którym klienci są obsługiwani, a także sprawność obsługi czy odpowiednie oznaczenie samego salonu. Zależało mi na tym, żeby budynek, w którym przyjmuję gości, był widoczny i żeby każdy wiedział, jak nazywa się moja firma i czym się zajmuję. Dlatego szukałam optymalnego rozwiązania na napis, który znalazłby się na budynku. Znajoma poleciła mi podświetlane kasetony dibond, które pięknie i wyraźnie prezentują się zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Takie kasetony zamawia się bezpośrednio od producenta, który tworzy na nich wybrany przez nas napis. Do wyboru mamy różne wielkości takich kasetonów. Ja zdecydowałam się na dość duży. Znalazła się na nim nazwa mojego zakładu, logo, a także informacja o tym, że jest to zakład fryzjerski. Kiedy tylko robi się ciemno, bez względu na to, czy zakład jest jeszcze otwarty, czy już nie, włączam podświetlenie kasetonu.

Chcąc od samego początku istnienia mojego zakładu fryzjerskiego przyciągnąć jak najwięcej klientów, postanowiłam zadbać o jak najmniejsze szczegóły, w tym o odpowiednie oznaczenie mojego salonu. Na zewnętrz budynku umieściłam podświetlany kaseton, wykonany dla mnie na zamówienie. Znajdują się na nim najważniejsze informacje o salonie, takie jak jego nazwa i logo.