Karmy dla psa marki Wolfsblut

Karmy dla psa marki Wolfsblut

Dobór prawidłowego pożywienia dla psa to bardzo ważne zadanie dla każdego odpowiedzialnego właściciela. To właśnie od diety w dużym stopniu zależy ogólny stan zdrowia zwierzęcia, a także tempo starzenia się jego organizmu. Żywienie psa zależy od jego opiekuna – człowieka. To właśnie do właściciela zwierzęcia należy decyzja czym i jak karmić swojego pupila. Tym samym, to człowiek odpowiedzialny jest za prawidłowy rozwój i zdrowie swojego podopiecznego.

Polecane karmy dla psa firmy Wolfsblut

karma dla psów wolfsblutNormy żywieniowe, określające zapotrzebowanie na poszczególne składniki w posiłkach, dotyczą nie tylko ludzi, ale także zwierząt. Im wyższa jakość pożywienia, tym skuteczniej jest ono trawione przez organizm zwierzęcia, który przyswaja z niego więcej składników pokarmowych. Lepsza wchłanialność ma z kolei pozytywny wpływ na zdrowie i kondycję psa. Karma dla psów Wolfsblut zapewnia zwierzętom wszelkie potrzebne witaminy i składniki mineralne. Zawiera tylko mięso pochodzenia naturalnego. Zawartość mięsa to ponad 40 procent. Karma ma dzięki temu wysoką zawartość białka. Jednocześnie nie zawiera ona zbóż, soi i kukurydzy, które są wypełniaczami gorszej jakości karm dla zwierząt. W naturalnej diecie psa takie produkty nie występują. Jest pozbawiona alergenów, nadaje się więc dla psów z alergią. Karma nie zawiera również żadnych chemicznych konserwantów. Dzięki temu przebieg procesu trawienia jest prawidłowy, co skutkuje ograniczeniem dolegliwości przewodu pokarmowego, powodowanych przez zachodzącą w jelitach fermentację i w konsekwencji wpływa na lepsze samopoczucie zwierzęcia. Kał wydalany przez psa jest dobrze uformowany i jest go mniej, przez co łatwiej i szybciej się go sprząta. Odpowiedni poziom kwasów Omega zapewnia dobrą kondycję sierści i skóry. Karma Wolfblut zawiera również różne gatunki ziół, owoców i roślin, które są idealnie dopasowane do potrzeb psa.

Wybierając karmę dobrej jakości mamy pewność, że nasz pies nie będzie miał kłopotów z jej trawieniem. Dzięki temu nie będzie cierpiał na nieprzyjemne, również dla nas, dolegliwości układu pokarmowego. Zapewniając mu odpowiednią ilość witamin i mikroelementów w pożywieniu zapewnimy mu długie i zdrowe życie. Tylko karmy najwyższej jakości odpowiednio zaspokoją wymagania naszego pupila.