Jaki manicure zrobić jesienią?

Jaki manicure zrobić jesienią?

 

Starannie zrobiony manicure i pedicure to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Nie od dziś wiadomo, że zadbane dłonie i paznokcie to coś, na co zwraca się uwagę w pierwszej kolejności i ocenia przez to schludność. W zależności od okazji bądź charakteru pracy, należy zawsze dbać o staranność i schludność dłoni, skóry i paznokci. Najlepszym wyborem będą trwałe lakiery hybrydowe, dzięki którym manicure utrzymuje się aż do kilku tygodni.

Najpiękniejsze jesienne inspiracje manicure

hybrydy na jesieńKolor i kształt paznokci należy dobierać do okazji. Na co dzień panie decydują się zazwyczaj na delikatny french hybrydowy bądź jednolity kolor z palety „nude”. Cielisty kolor jest idealny dla każdego

, kto wykonuje pracę, w której ma kontakt z drugim człowiekiem. Wtedy schludność jest niezwykle ważna. Kolory jasne i nie rzucające się w oczy będą subtelne i nadadzą się na każdą nieoficjalną okazję. Kolory lakierów hybrydowych można też dobierać według pór roku. Na przykład hybrydy na jesień będą charakteryzowały się jednolitym kryciem w odcieniach od zieleni, brązu, aż po czerwień, która końcowo pasuje do okresu świąt Bożego Narodzenia. Jesienne paznokcie nie koniecznie powinny być krzykliwe i jaskrawe. Warto postawić na delikatność, co świetnie będzie się łączyło z ciemniejszą garderobą, którą zwykle zmieniamy w tym okresie w ciągu roku. Jesienią więc rzadko zobaczymy u pań takie kolory jak żółty, jaskrawy różowy czy neonowe odcienie. Prym wiodą raczej stonowane kolory, takie jak bordowy, szary, ciepły i jasny brązowy ala kawa z mlekiem. Hybrydy na jesień są też dobrym pomysłem ze względu na ich trwałość. Lakiery hybrydowe przy prawidłowej pielęgnacji paznokci mogą utrzymać się bez szwanku aż do czterech tygodni. Jest to zdecydowana przewaga w porównaniu ze zwykłymi lakierami, które potrafią odpryskiwać już po kilku dniach od pomalowania.

Za usługę wykonania hybrydowego manicure zapłacimy w przedziale od stu złotych w górę. Cena hybrydy będzie zależna od salonu, w którym ją wykonamy. Warto udać się do profesjonalnych kosmetyczek, które zajmują się stylizacją paznokci od dłuższego czasu. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że usługa będzie wykonana na najwyższym poziomie i paznokcie będą pomalowane z największą starannością, szczególnie, jeśli zdecydujemy się na wzorki lub french.

Dowiedz się więcej o manicure hybrydowym:  https://www.lafemme.pl/