Jak skutecznie ustabilizować obraz podczas nagrywania?

Jak skutecznie ustabilizować obraz podczas nagrywania?

O ile niegdyś niestabilny obraz na nagraniach robionych telefonem nie był dla nikogo niczym dziwnym i w zasadzie traktowaliśmy to, jako coś normalnego, tak obecnie jesteśmy przyzwyczajeni do wysokiej jakości obrazu, a w tym także jego płynności. Chcąc zapewnić sobie takie efekty warto zainwestować w gimbala, który obecnie jest najlepszym narzędziem ułatwiającym filmowanie.

Płynny obraz podczas filmowania

gimbal stabilizator do telefonuPłynne filmowanie oraz stabilny obraz to coś, co dziś stanowi dla nas normę i wszelkie drgnięcia na filmowanym obrazie potrafią nam go estetycznie całkowicie zepsuć. Niegdyś nie stanowiły one dla nas problemu, ale wraz z postępem technologicznym jesteśmy przyzwyczajeni do coraz lepszej jakości zarówno zdjęć, jak i właśnie video. Taką jakość zapewni nam gimbal Stabilizator do telefonu pozwoli nam nie tylko uzyskać płynny obraz

buy kamagra 100mg

, ale też daje nam większą nad nim kontrolę dzięki dużym stopniom odchylenia. Ponadto obsługiwanie gimbala jest niezwykle intuicyjne, a samo filmowanie znacznie wygodniejsze choćby ze względu na uchwyt dzięki któremu urządzenie wraz z telefonem nie wypadnie nam z ręki w przeciwieństwie do trzymania telefonu poziomo rękami. Nowoczesne gimbale mają dodatkowe funkcje, które sprawiają, że późniejsza obróbka całego filmu trwa znacznie krócej. Już sama opcja śledzenia obiektu sprawia, że podczas samego nagrywania mamy najważniejszą rzecz zautomatyzowaną. 

Pomimo tego, że nowoczesne telefony posiadają stabilizację obrazu optyczną oraz cyfrową, to jednak nie jest to jeszcze ta jakość, jaką daje nam gimbal. Idąc z telefonem po gładkiej nawierzchni rzeczywiście jesteśmy w stanie otrzymać płynny obraz, jednak podczas chodzenia chociażby po schodach, trawie, czy podczas biegania ta płynność zostaje szybko zaburzona, co nigdy nie występuje w przypadku właśnie gimbali.