Ile kosztuje wynajęcie auta na gdańskim lotnisku?

Ile kosztuje wynajęcie auta na gdańskim lotnisku?

W ostatnich miesiącach ceny wszystkich produktów i usług poszły znacząco w górę. Zupełnie odwrotnie jest w przypadku cen wynajmu aut na lotniskowych wypożyczalniach. Są one coraz niższe, a ich kolejne obniżki to tylko kwestia czasu. Wszystko dlatego, że na każdym lotnisku działa nawet do kilkunastu wypożyczalni aut, które o klientów rywalizują właśnie atrakcyjnymi cenami.

Na lotnisku w Gdańsku jest coraz taniej

wynajem samochodu gdańsk lotnisko tanioObniżki cen w wypożyczalniach na lotniskach dotyczą się każdego portu lotniczego w naszym kraju. Coraz taniej jest na przykład w Gdańsku. Jest to lotnisko z bardzo dużą konkurencją w branży wynajmu samochodów. Przy kilkunastu działających na tym lotnisku wypożyczalniach siłą rzeczy ceny ich usług muszą być regularnie obniżane. Wystarczy, że tylko jedna z wypożyczalni zaoferuje podróżnym wynajem samochodu Gdańsk lotnisko tanio to wszystkie inne wypożyczalnie będą się musiały cenowo dostosować. Jeśli jedna wypożyczalnia zaoferuje jakąś promocję to za chwilę taką samą promocję zaoferują wszystkie pozostałe wypożyczalnie. A im większa konkurencja na danym lotnisku tym niższe ceny oferowane są w działających na nim wypożyczalniach. I tak jest właśnie w Gdańsku, gdzie za wynajem małego samochodu zapłacimy osiemdziesiąt złotych za dobę a za duży rodzinny samochód niewiele ponad sto złotych. Takich niskich cen nie mają nawet wypożyczalnie działające na mieście, które przecież mają o wiele niższe czynsze od wypożyczalni lotniskowych.

Dla podróżnych, którzy potrzebują wynająć samochód po przylocie do Gdańska stale obniżane ceny to najlepsza z możliwych sytuacji. A na tym lotnisku naprawdę opłaca się wynajmować samochody. Wiedzą o tym nawet mieszkańcy tego miasta, którzy też korzystają z wypożyczalni aut mieszczących się na tym lotnisku.