Idealny prezent dla zakochanych

Kiedy jesteś w związku już jakiś czas, twoje pomysły na prezenty dla drugiej połówki kończą się i jest to normalne. Dzieje się tak, ponieważ okazji jest mnóstwo – urodziny, gwiazdka, walentynki, dzień kobiet oraz wasze rocznice. Na rynku jest jednak sporo opcji dla par, a co istotne – można je personalizować. Jeśli macie już pasujące zawieszki (np. połówki serca), etui na telefon i skarpetki – pozostaje jeszcze pomysł z kompatybilnymi koszulkami.

Zaskocz ukochaną koszulkami dla zakochanych

koszulki dla zakochanychDobrze jest pomyśleć o wzorach koszulek wcześniej, np. miesiąc przed okazją do obdarowania swojej połówki. W sklepach internetowych znajdziemy mnóstwo opcji koszulek dla par. Jeśli znajdziemy coś nam odpowiadającego, wtedy czas oczekiwania to jedynie okres dostarczenia przesyłki przez producenta. Kiedy jednak zamawiamy coś, co sami wymyśliliśmy i zaprojektowaliśmy, procedura naturalnie będzie trwała dłużej i dlatego przyda się wspomniany miesiąc zapasu. Koszulki dla zakochanych mogą przedstawiać przeróżne motywy – najpopularniejsze to z pewnością wszystko związane z sercem. Często spotyka się także wzór, gdzie na damskiej koszulce znajduje się pozioma strzałka opisana tekstem „mój przyszły mąż” i w wersji męskiej – analogiczny tekst „moja przyszła żona” ze strzałką z grotem w przeciwną stronę. Kupując takie koszulki nie mamy jednak pewności, że nie spotkamy pary, która wpadła na pomysł ich kupna. O wiele bardziej oryginalnie będzie wykazać się kreatywnością i wymyślić coś pasującego tylko do was. Przykładowo, jakieś wasze powiedzenia lub słowa, które mają dla was podwójne znaczenie lub są związane z jakimś znaczącym wydarzeniem. Dobrze sprawdzą się także pary koszulek „Mam zawsze rację” i wersja męska „Ona zawsze ma rację” lub „Zaprowadźcie mnie do Marty” i wersja damska „Jestem Marta”. Kiedy się nimi znudzimy, zawsze można używać ich jako piżam.

Zaplanowany i spersonalizowany prezent sprawi mnóstwo radości, ponieważ nie jest przygotowywany na ostatnią chwilę i pokazuje, że drugiej  osobie naprawdę na nas zależy. Jeśli sami myślimy o zakupie koszulek dla zakochanych, pamiętajmy o doborze kolorów. Najlepiej, aby obie koszulki miały taki sam odcień i czcionkę, ponieważ wtedy widać, iż stanowią pewną całość. Dobrym pomysłem jest także umieszczenie daty, choćby w niewidocznym miejscu na koszulkach.