Hydromasaż w wannie

Hydromasaż w wannie

 

Łazienka jest bardzo nietypowym pomieszczeniem w naszych domach. W końcu przebywamy w niej najmniej czasu, ale jednocześnie jest ona kluczowym miejscem, w którym zaczynamy i kończymy dzień. Tak jak każde pomieszczenie powinna ona być funkcjonalna, a także atrakcyjna wizualnie. Pod kątem aranżacji łazienki, możemy sobie w niej pozwolić na bardziej odważne kolory i wzory, niż w pozostałych pomieszczeniach. Kluczowe znaczenie ma jednak wygoda korzystania z niej. 

Narożna wanna do remontowanej łazienki

wanny narożne z hydromasażemW końcu, po wielu latach, moi rodzice zdecydowali się na remont domu. Ich decyzja wynikała oczywiście z tego, że udało im się uzbierać na ten cel odpowiednią sumę pieniędzy. Najważniejszym pomieszczeniem, które wymagało wymiany w pierwszej kolejności, była łazienka. Poprosili mnie o pomoc w jej urządzeniu. Całe życie rodzice korzystali z prysznica. Stwierdzili, więc, że mogliby się pokusić o jakieś inne rozwiązanie, w postaci wanny. Tata początkowo nie był do końca przychylny temu pomysłowi, ale ostatecznie wybraliśmy się do sklepu na zakup wanny. Mojej mamie do gustu przypadły wanny narożne z hydromasażem, w których można się w pełni zrelaksować. Tata podzielił jej entuzjazm, kiedy zobaczył, że takie wanny można zakupić w całkiem przyzwoitej cenie. Kupiliśmy więc średniej wielkości wannę, która wymiarowo idealnie wpasowała się w przestrzeń łazienki. Dużym plusem jest to, że jest to wanna narożna. Dzięki zaokrąglonemu z jednej strony kształtowi, zajmuje ona nieco mniej miejsca i optycznie powiększa łazienkę. Pod względem designu wanna ta jest bardzo nowoczesna, ale idealnie wpasowuje się w bardziej klasyczną aranżację, na którą postawili moi rodzice. Największą zaletą kupionej przez rodziców wanny jest oczywiście możliwość doświadczenia w niej prawdziwego masażu wodnego. Przy wannie jest specjalny panel, który umożliwia ustawienie odpowiedniego programu.

Nie spodziewałam się, że moi rodzice, urządzając na nowo swój dom, zdecydują się ostatecznie na wannę w łazience. Całe życie, bowiem, spędzili oni na myciu się pod prysznicem. A tu niespodzianka. Kupiliśmy z rodzicami narożną wannę, która dodatkowo ma wbudowany hydromasaż. Okazuje się, że takie luksusy w dzisiejszych czasach są bardzo przystępne cenowo. Wanna już stoi w łazience rodziców.