Hipoalergiczna pościel do wózka

Hipoalergiczna pościel do wózka

Bogato zdobiona oraz nowoczesna pościel do wózka staje się idealną ozdobą. Jest dostępna w wielu rozmiarach, kolorach oraz wzorach. Co najważniejsze można ją nabyć jako cały komplet i zaoszczędzić przy tym spore pieniądze. Bajkowe wzory zachwycą nie tylko dorosłych, ale również najmłodszych użytkowników, a co najważniejsze to wszystko za niewielką cenę.

Kolekcja pościeli Minky

pościel do wózka minkyFunkcjonalna oraz piękna pościel do wózka Minky dostępna jest w wielu wariantach. Ostatnimi czasu bardzo modne są szarości połączone z niebieskim, zielonym czy też różowym kolorem. Taka kompozycja kolorów wygląda zniewalająco pięknie oraz łatwo ją utrzymać w czystości. Aby zaoszczędzić pieniądze warto kupić cały komplet pościeli w skład którego wchodzi poduszka, kołdra oraz poszewka na pościel i kołdrę. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia rożka w kolorze pościeli. Dla niemowlaków poduszka jest bardzo cienka. Najnowsze zalecenia pediatryczne wyraźnie wskazują na fakt, iż niemowlę powinno w pierwszych miesiącach życia leżeć w pozycji płaskiej. Cienka poduszka jest zatem jak najbardziej wskazana. Kołderka do wózka jest ciepła i przewiewna. Idealna na lato oraz chłodniejsze pory roku. Pościel do wózka jak wiadomo jest niewielkich rozmiarów. Idealnie pasuje do gondoli oraz spacerówki. Warto wybrać produkt posiadający atesty bezpieczeństwa. Ważna jest również solidna jakość wykonania. Staranne wykonanie nie tylko pięknie wygląda, ale również sprawia, że dany produkt będzie nam służyć przez bardzo długich czas. Tego typu pościel można prać w zwykłej pralce automatycznej w temperaturze do czterdziestu stopni Celsjusza. Najlepiej wybrać do prania hipoalergiczny płyn lub proszek. Piękne wyposażenie wózka sprawdzi się o każdej porze roku. Pozwoli nam odpowiednio zadbać o delikatną skórę maluszka. Zachowanie optymalnej temperatury ciała jest niezwykle ważne na każdym etapie rozwoju naszego dziecka. Nowoczesna i funkcjonalna pościel pozwala nam należycie ochronić wrażliwą skórę niemowlęcia.

Dostępna w wielu punktach sprzedaży nowoczesna pościel do wózka kusi zarówno zniewalającym efektem wizualnym jak i atrakcyjnie niską ceną. Kosztuje zaledwie kilkadziesiąt złotych, a sprawdzi się o każdej porze roku. Będzie pięknym wyposażeniem głębokiej gondoli jak i wózka spacerowego.