Gdzie w Bydgoszczy wynajmę busa?

Gdzie w Bydgoszczy wynajmę busa?

Jestem nauczycielką w prywatnym przedszkolu. Ostatnio wśród rodziców na zebraniu pojawił się pomysł, żeby zabrać dzieci to pobliskiej miejscowości, gdzie jest dużo atrakcji turystycznych dla dzieci. Zbliżał się już koniec roku i podstawa programowa była przerobiona, dlatego zgodziłam się na to, aby dzieci pojechały na wycieczkę. Jednakże, musiałam jeszcze załatwić im odpowiedni transport. Musiałam wynająć busa, ponieważ dzieci było dosyć sporo. 

Poszukiwania busów na wynajem

prywatny wynajem busów w BydgoszczyPo połączeniu dwóch grup przedszkolnych, obliczyłam że na wycieczkę miało pojechać ponad czterdzieścioro dzieci i ich opiekunowie. Potrzebowałam więc bardzo dużego busa. Doszłam do wniosku, że w takiej sytuacji najlepiej będzie skorzystać z prywatnego przewoźnika autokarowego. Moja koleżanka, która sama często organizowała takie wycieczki dla dzieci doradziła mi odpowiednią firmę. Oferowała ona prywatny wynajem busów w Bydgoszczy w bardzo atrakcyjnych, preferencyjnych cenach, jednych z najniższych na rynku biorąc pod uwagę ceny innych przewoźników tego typu. Nie tracąc czasu jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu i zapytałam się o ofertę w wybranym przeze mnie terminie. Oferta, którą mi zaproponowano była bardzo korzystna. Nie dość, że mogłam wynająć busa w bardzo dobrej cenie, to w dodatku był on bardzo dobrze wyposażony. Każde siedzenie posiadało pasy bezpieczeństwa, w całym busie była klimatyzacja, a także znajdowała się w nim toaleta. Takie udogodnienie jest bardzo ważne w sytuacji, kiedy przewozi się dzieci, ponieważ często nie potrafią one wytrzymać z załatwieniem potrzeby fizjologicznej do czasu, aż bus będzie mógł się zatrzymać na postój. Najważniejsze było dla mnie jednak to, że bus był przestronny i wygodny. Już wkrótce przedstawiłam rodzicom na zebraniu ofertę tego przewoźnika. Każdy zgodził się na taką cenę za przejazd dzieci. 

Nie tracąc więc czasu od razu zadzwoniłam raz jeszcze do biura tego przewoźnika autokarowego i zarezerwowałam bus w podanym poprzednio terminie. Zdecydowałam się od razu na wynajem busa z kierowcą, dzięki czemu nie musiałam jeszcze poszukiwać odpowiedniej osoby na to stanowisko. Byłam bardzo zadowolona, że udało mi się tak szybko załatwić odpowiedni autokar do przewozu dzieci.