Futurystyczne czarne meble do salonu

Futurystyczne czarne meble do salonu

 

Razem z żoną jesteśmy ogromnymi entuzjastami fantastyki, zwłaszcza futurystycznej, więc nie było dla nikogo wielkim zaskoczeniem gdy postanowiliśmy urządzić dom właśnie w takim stylu. Wedle naszych założeń, wszystkie pomieszczenia miały być wyposażone w meble bardzo nowoczesne ze stosownie imponującym wykończeniem, z dużą ilością chromowanego metalu i wypolerowanych tworzyw sztucznych, jak również uzupełnione odpowiednio wyglądającym oświetleniem.

Nowoczesne meble na zamówienie

polecane czarne meble nowoczesne do salonuNie jest to standardowy styl wyposażenia mieszkania, aczkolwiek przeglądając oferty spotkaliśmy się z wieloma producentami w których ofertach można było znaleźć meble niemal spełniające nasze wymagania. W każdym oglądanym elemencie wyposażenia czegoś nam jednak brakowało, dlatego przez długi czas nie zdecydowaliśmy się na umeblowanie od żadnego konkretnego producenta. Znajomi zarekomendowali nam przejrzenie oferty firmy sprzedającej polecane czarne meble nowoczesne do salonu, która wykonywała również umeblowanie na specjalne zamówienie. Nawet podstawowe warianty mebli, kanap i stolików, przypadły nam do gustu gdyż wyglądały niemal dokładnie tak jak sobie zamarzyliśmy. Po krótkiej rozmowie z obsługą klienta firmy okazało się jednak, iż wykończenie wybranych przez nas konkretnych modeli mebli w takim stylu w jakim zaproponowaliśmy nie będzie większym problemem, a koszty takiego wykończenia nie są nierozsądne, zwłaszcza biorąc pod uwagę ilość pracy, jaka musiała być przeznaczona do ich stworzenia. Czas wykonania mebli również nie różnił się od standardowego okresu oczekiwania na zbudowanie umeblowania przez producenta. Meble które otrzymaliśmy przeszły nasze oczekiwania, gdyż były one fabrycznie solidne i bardzo trwałe, a jednocześnie funkcjonalne i wygodne, zgadzając się z opinią znajomych którzy sami zaopatrzyli się w umeblowanie od owego producenta.

Wykończenie które zamówiliśmy było natomiast niezwykle imponujące i wykonane tak precyzyjnie, iż po ustawieniu wszystkich mebli salon wyglądał na wyjęty z filmu fantastycznego. Kanapy i fotele, oprócz niesamowitego wyglądu, były również zdecydowanie komfortowe, nawet bardziej niż umeblowanie pochodzące od najbardziej znanych firm, więc relaks w salonie czy posiedzenia ze znajomymi były tym przyjemniejsze.