Firma zajmująca się odbiorem śmieci

Firma zajmująca się odbiorem śmieci

 

Moja restauracja prosperowała na rynku Krakowskim już od kilku ładnych lat. W międzyczasie przewinęły się przez nią tysiące, jeżeli nie setki tysięcy osób. Nasza popularność miała jednak swoją cenę – a konkretnie była to cena za wywóz śmieci. Od czasu otwarcia zmieniałem firmę wywożącą już wiele razy, gdyż albo nie spełniali wymogów umowy, albo nie stawiali się na czas. Na szczęście natrafiłem w końcu na firmę, która spełniała moje wymagania.

Nowy przyjaciel z firmy odbierającej śmieci

bezproblemowy odbiór śmieci - KrakówByła to firma, w której pierwszą poznaną przeze mnie osobą był prezes o imieniu Juliusz. Od razu przeszliśmy do rozmowy biznesowej, która ni stąd, ni zowąd przerodziła się w zwykłą pogawędkę. Juliusz był świetnym gościem, dlatego po podpisaniu umowy umówiliśmy się na kawę, by móc porozmawiać jak normalni ludzie. Po kilku dniach spotkaliśmy się w umówionej kawiarni. Rozmawialiśmy już beż żadnych biznesowych spraw w głowie. Na początku opowiedziałem o swojej restauracji, po czym pozwoliłem, by Juliusz opowiedział o swoim biznesie. Nawet nie zdawałem sobie sprawy, iż odbiór śmieci jest tak ciekawym tematem. Ponoć firma Juliusza zajmowała się nie tylko śmieciami w sensie odpadków z domów czy plastików, ale i gruzem oraz innymi odpadami niebezpiecznymi! Już to zrobiło na mnie wrażenie, jednak Juliusz był daleki od skończenia tematu. Zaczął opowiadać o różnych rodzajach odpadów i o specjalnych kodach, pod jakie podpada dany rodzaj. Odpady z mojej restauracji były typowo resztkowe, czyli spożywcze, ale były również rodzaje takie jak odpady toksyczne czy chemiczne. Nie wiedziałem nawet, że moje kubły po oleju to zupełnie odrębny odpad od zwykłego aluminium! Z ciekawości i doświadczenia w branży spytałem, dlaczego większość firm zajmujących się wywozem nie wywiązywało się z umów. Odpowiedział, że też spotkał się z czymś takim i że to było pierwszym impulsem do założenia tej firmy. Dodał, że jeżeli chodzi o bezproblemowy odbiór śmieci – Kraków nie ma na ten moment do zaoferowania lepszej firmy niż jego.

Pogadaliśmy jeszcze, po czym rozeszliśmy się do swoich zajęć. W końcu oboje byliśmy poważnymi biznesmenami, którzy musieli pracować. Mimo to staraliśmy się od czasu do czasu spotkać, by kontakt się nie urwał. Warto również wspomnieć, że firma Juliusza wywiązywała się ze wszystkich postanowień – faktycznie, był to najbardziej bezproblemowy wywóz śmieci, z jakim miałem do czynienia!