Fachowcy pomogą zorganizować imprezę

Fachowcy pomogą zorganizować imprezę

Jubileusz firmy to duże święto, to fakt. Chcieliśmy przy okazji się zapromować, pokazać ludziom, jaki progres wykonaliśmy w ciągu 25 lat, a także w jakiś sposób podziękować pracownikom za współtworzenie naszego sukcesu. Postanowiliśmy więc urządzić duży koncert razem z rodzinnym piknikiem. Oczywiście zdawaliśmy sobie sprawę, że czeka nas mnóstwo pracy. Ale przecież do odważnych świat należy.

Techniczną obsługę imprezy warto zlecić specjalistom

obsługa techniczna imprez w GdańskuPlanowanie zaczęliśmy niemal dziesięć miesięcy przed planowanym terminem imprezy, w końcu wiedzieliśmy, ile organizacyjnych kwestii przed nami. Znalezienie miejsca, nagłośnienie, skoro koncert, to wynajęcie muzyka, reklama, gastronomia i wiele, wiele innych. Oczywiście trzeba także zadbać o atrakcje dla osób, które będą miały ochotę pojawić się na naszym jubileuszu. Zaczęliśmy od kwestii technicznych, ponieważ choćby w przypadku nagłośnienia lato jest gorącym okresem i czasem trudno o wolne terminy. Na szczęście obsługa techniczna imprez w Gdańsku to domena wielu firm, więc szukając odpowiednio wcześnie, można bez większych kłopotów znaleźć fachowców. Za co odpowiadają specjaliści? Różne firmy oferują różne usługi, ale najogólniej jest to bardzo podobna oferta. Przede wszystkim nagłośnienie, czyli wszystko to, co wypływa z głośników i z jaką jakością wypływa. Kwestie akustyczne są niezwykle ważne, zarówno dla występujących, jak również słuchaczy. Tak więc wszystko, co wiąże się z dźwiękiem, czyli kolumny, wzmacniacze, okablowanie, mikrofony plus miksery i cała masa innego sprzętu – to będzie w gestii wynajętej firmy. Firmy, którą na szczęście znaleźliśmy dość szybko. Ustaliliśmy zakres działania, a współpraca układała się bardzo dobrze. Co więcej, dzięki naszym  partnerom udało nam się znaleźć zespół muzyczny, który wystąpił na imprezie, a także osobę, która ze sceny ją poprowadziła.

Oczywiście nie zamknęło to tematów, które mieliśmy do przygotowania. Wybór firmy cateringowej, menu, namioty. Zdecydowaliśmy się także na zaprezentowanie pokazu pirotechnicznego, więc musieliśmy znaleźć również specjalistów, którzy zajmują się tą dziedziną. Na szczęście wszystko ułożyło się dobrze, a piknik oraz koncert przypadły do gustu uczestnikom. Za pięć lat kolejny jubileusz. Pewnie z kolejną imprezą.