Dystrybutory filtrujące wodę

Dystrybutory filtrujące wodę

Coraz częściej wokół nas widzimy urządzenia, które pozwalają napić się wody za darmo w dowolnym momencie. Są to dystrybutory, które spotykamy w znacznie większej ilości miejsc, niż miało to miejsce niedawno. Dzieje się tak, ponieważ w naszym kraju prawo zmusza pracodawców do zapewnienia dostępu do wody pitnej pracownikom. Jest to wymóg, który wbrew pozorom nie jest tak prosty do spełnienia, ponieważ wiąże się on z wieloma aspektami logistycznymi.

Dystrybutor do wody pitnej z filtrem

dystrybutory filtrujące wodę pitnąDlaczego tak trudno jest pracodawcom zapewnić wodę pitną dla pracowników? Przede wszystkim trzeba uświadomić sobie, że są to ogromne ilości wody butelkowanej, które trzeba zakupić, przetransportować na miejsce pracy, a także pozbyć się pozostałości po spożytej wodzie, w postaci niesamowicie dużej ilości butelek plastikowych z korkami. Dlatego też pracodawcy coraz bardziej przekonują się do innego rozwiązania, jakim są dystrybutory filtrujące wodę pitną. Takie dystrybutory możemy znaleźć już w wielu miejscach. Okazuje się, ze to produkt, który nie tylko spełnia normy stawiane przez polskie prawo, ale także jest chętnie wykorzystywany przez pracowników. Dystrybutory filtrujące wodę pitną posiadają dwa przyciski. Jeden z nich jest czerwony, a drugi niebieski. Jak się domyślamy, po naciśnięciu czerwonego przycisku woda płynie ciepła, natomiast po naciśnięciu przycisku niebieskiego-zimna. Dodatkowo dystrybutory zaopatrzone w filtr do wody pitnej są również chętniej wykorzystywane przez osoby, które są zainteresowane zdrowym stylem życia. To właśnie od nich zaczęła się moda na filtrowanie wody kranowej i picie jej, więc będą oni zachwyceni możliwością użytkowania takich dystrybutorów. Warto dodać, że dystrybutory filtrujące wodę pitną są w niewiele wyższej cenie, niż tradycyjne dystrybutory wody. Z tego też powodu są one doskonałym rozwiązaniem dla wielu firm.

Przyznać trzeba, że standardowe dystrybutory wody posiadają ogromną liczbę zalet, a jeśli dodamy do tego możliwość filtrowania wody pitnej to ich wydajność, efektywność i liczba zalet znacznie rośnie. Nikogo więc nie zdziwi fakt, że popularność tego typu produktów jest znacznie większa, niż miało to miejsce kilkanaście lat wcześniej. Warto jest więc wziąć pod uwagę dystrybutory filtrujące wodę pitną, kiedy będziemy poszukiwać urządzenia odpowiedniego dla nas.