Dobry motel w fajnej cenie

Dobry motel w fajnej cenie

Już od roku prowadzę swoją własną firmę. Jest ona związana z marketingiem, a mianowicie, pomagam innym firmom zrobić od podstaw porządną kampanię marketingową. Jestem raczej wolnym strzelcem, jeżeli można to tak ująć, bo nie pracuje w jednej firmie, tylko podróżuje po Polsce. Realizuje zlecenia w całym kraju i bardzo mnie to  cieszy, bo daje mi to ogrom możliwości, a także pozwala pozwiedzać trochę nasz kraj. 

Gdzie przenocować będąc w drodze?

tanie motele w Zielonej GórzeSpecyfikacja mojej pracy wiążę się z tym, że jestem zmuszona większość swojego życia spędzać w przeróżnych hotelach. Tak to jest, jak się ciągle podróżuje i zmienia co chwilę swoje położenie. Raczej staram się nie wybierać tych najdroższych hoteli, bo według mnie nie ma to większego sensu, zwłaszcza, że większość czasu spędzam w biurze firmy dla której aktualnie pracuje, niż w pokoju hotelowym. W bliskim terminie wybieram się do Zielonej Góry, bo tam mam kolejne zlecenie. Tanie motele w Zielonej Górze wydawały mi się dość łatwe do znalezienie. I nawet nie specjalnie się pomyliłam. Musiałam tylko dobrze poszukać, bo w pierwszej kolejności pokazały mi się motele o dość niskim standardzie, a jednak chciałam zatrzymać się w troszeczkę lepszych warunkach. Poszperałam w internecie trochę bardziej i znalazłam kilka innych ciekawych propozycji. Zawsze zanim zdecyduje się zrobić rezerwacje w jakimś miejscu, to staram się czytać wszelkie możliwe komentarze i opinie. Jest to dla mnie bardzo ważne i dzięki temu nigdy się nie zawiodłam na żadnym hotelu. Dla mnie jest to duży plus, że teraz ludzie mogą wystawiać takie opinie w internecie, bo jest to spore ułatwienie dla innych. Kiedyś musiało się rezerwować hotele w ciemno, a teraz wszystko co musimy wiedzieć mamy praktycznie podane na tacy. Super sprawa, a jaki marketing! Po przeczytaniu wszystkiego wybrałam jeden motel, który był opisywany w samych superlatywach i na zdjęciach prezentował się całkiem nieźle. 

Jak zajechałam na miejsce, to motel naprawdę prezentował się fajnie. Ładnie odmalowany z zewnątrz, ale i w wewnątrz budynku. Widać, że całkiem niedawno był remontowany i na nowo urządzony, bo meble wyglądały na nowe. Wszystko było tak, jak powinno. Bardzo przyjemne i przytulne miejsce na pewno godne polecenia. Z pewnością tu wrócę będąc znowu w tym mieście.