Dobry DJ na wesela

Dobry DJ na wesela

Poszukiwania dobrego DJ na wesele trwały w najlepsze. Tak naprawdę miałem na oku kilku znajomych, którzy grali muzykę na różnych wydarzeniach, ale nie wiedziałem, czy mają oni odpowiednio dużo doświadczenia w graniu muzyki na takich wydarzeniach jak wesela, gdyż tam tak naprawdę wszystko się różni od zwykłej imprezy. Trzeba bardzo dokładnie ułożyć repertuar tak, aby każdy z naszych zaproszonych gości bawił się świetnie, a także świetnie wspominał to wydarzenie.

DJ – jakiego wybrać?

dj na wesele z GdańskaMoim zdaniem dobry DJ na wesele powinien przede wszystkim charakteryzować się wysoką otwartością jednak nie mogę pozwolić sobie na to, aby zamówić go oraz osobno sprzęt do nagłośnienia oraz podesty sceniczne, czy też oświetlenie, dlatego chciałem kompleksowo zrealizować takie zamówienie u jednej osoby, u której będę miał okazję porozmawiać także o wszystkich kwestiach organizacyjnych. Tak naprawdę nie sądziłem, że tak łatwo można zainwestować w DJa na wesele i że faktycznie jest to wydatek kilku tysięcy złotych wraz z całym sprzętem. Początkowo oczywiście chodziło mi o to, aby ograniczyć więc o koszty, gdyż musieliśmy jeszcze wydać naprawdę wspaniałe przyjęcie dla naszej rodziny, ale z drugiej strony nie chcieliśmy mieć wrażenia, że płacimy za mało za naprawdę dobrą oprawę muzyczną. DJ na wesele, którego udało mi się znaleźć pochodził z mojej miejscowości tak więc praktycznie na drugi dzień umówiliśmy się już na kawę, aby porozmawiać o wszelkich możliwościach jakie mam. Po raz pierwszy kiedy zobaczyłem DJa wiedziałem od razu, że będzie to idealna osoba na to stanowisko, gdyż ubrał się naprawdę bardzo ładnie i powiedział, że podczas samego wesela będzie występował również w garniturze. Jeśli szukacie dj na wesele z Gdańska to widzicie, że macie pełno możliwości. To do mnie było dużo nowością i wiedziałem, że dopasuje się idealnie do tego co mamy dla niego przygotowane.

Oczywiście zanim jednak nastąpi dzień naszego wesela musieliśmy wszystko dokładnie przygotować oraz przemyśleć w tym także w jakich godzinach ma grać DJ i czy tak naprawdę będzie on grał muzykę na żywo, czy też występował samodzielnie posiadając różne ciekawe składanki. Koniec końców okazało się, że dobry DJ na wesele posiada już kilkadziesiąt wesel na swoim koncie, więc dla mnie było to jak najbardziej do przyjęcia, aby zapłacić mu tyle ile chciał bez żadnego targowania się.