Dobrej jakości węgiel kamienny workowany

Dobrej jakości węgiel kamienny workowany

Zakup opału na zimę to priorytet w budżecie wielu dolnośląskich rodzin. We wrocławskim składzie opału kupimy różnego rodzaju paliwa stałe: węgiel kamienny, brunatny, koks, miał, ekogroszek i inne paliwa. Jednym z popularniejszych produktów w ofercie składu, jest wciąż węgiel kamienny. Sprzedawany jest w dogodnych ilościach. Jeśli dysponujemy wystarczającym budżetem, możemy od razu zakupić zapas kilku ton na cały sezon grzewczy. 

Rozsądny zakup workowanego węgla kamiennego

węgiel kamienny workowanyDobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają niewielkie potrzeby, jest zakup węgla kamiennego w workach. Załóżmy, że korzystamy z dwóch źródeł opału: ogrzewania gazowego i węglowego. Choć gaz jest tani i ekologiczny oraz prosty w opalaniu, to węgiel wciąż jest popularny. Jeśli mamy tylko piec węglowy i domowa kotłownię, wówczas węgiel kamienny workowany także będzie dobrym zakupem. Nie musimy od razu zamawiać dużych ilości. Ten sam węgiel zakupimy na dogodnych warunkach, popakowany przez pracowników składu. Wieloletnie doświadczenie w obrocie węglem, pozwala dostosować najlepszą i najatrakcyjniejszą cenowo ofertę. Jeżeli przerażają nas wysokie koszty węgla kamiennego i mamy inne, pilne, miesięczne, bieżące wydatki, wówczas warto zakupić właśnie węgiel popakowany w solidne i trwałe worki. Workowany węgiel kamienny posiada wyjątkową trwałość. Dobrze się pali, nie dymi, nie tworzy drażniącego dymu. Zakup na worki jest możliwy z dowozem do klienta. Sami decydujemy o tym, jaką liczbę worków chcemy zamówić. Pracownicy składu z chęcią poradzą i doradzą na temat efektywności spalania węgla. Planując zakup opału na bieżący sezon grzewczy, weźmy pod uwagę jakość surowca. Skład posiada sprawdzonych, profesjonalnych dostawców węgla, koksu, miału i ekogroszku. W każdej chwili istnieje możliwość dodatkowego dowozu worków z węglem do klienta.

Zakup węgla pakowanego w solidne i trwałe worki, to dobra opcja dla oszczędnych i osób, które planują bieżące, miesięczne wydatki. Jeśli np. wyjeżdżamy na zimowy urlop i nie zamierzamy w tym czasie palić, nie ma potrzeby zakupu węgla na zapas. Wystarczy kilka worków do bieżącego użytku. Nie musimy męczyć się lub wynajmować dodatkowych osób, które przerzucą węgiel do piwnicy lub wniosą do kotłowni. Workowany węgiel kamienny to dobry wybór na zimę.