Czym jest Nanolex?

Czym jest Nanolex?

Zapewne zależy nam na eleganckim i czystym samochodzie. Ale czy jest sposób na to, by auto pozostawało dłużej czyste, a wszelkie zabrudzenia i czynniki zewnętrzne nie przywierały do karoserii? Oczywiście, że jest sposób, są nim nowoczesne powłoki ceramiczne, a jedną z nich jest Nanolex. 

Dlaczego warto stosować Nanolex? 

nanolex si3dJeżeli mamy drogi samochód, a poruszamy się nim dosłownie wszędzie i w każdą pogodę, zapewne ulega on wielu zabrudzeniom, jest wystawiony na działanie soli oraz innych czynników, sprzyjających korozji i uszkodzeniom. Nanolex to produkt, na jaki czekało na pewno wielu z nas. To specjalistyczny preparat, dzięki któremu możemy zapomnieć o konieczności dokładnego i częstego mycia auta. Nanolex si3d to powłoka ceramiczna, która jest wyjątkowo odporna na działanie chemii, brudu i wody. Si3d tworzy powłokę o dużej twardości, co sprawia, że nasz lakier staje się mniej wrażliwy na najmniejsze zarysowania. Nanolex doskonale zabezpiecza lakier i felgi, jednak równie dobrze sprawdzi się na reflektorach i elementach plastikowych. Przy ścisłym zastosowaniu się do instrukcji oraz sprzyjających warunkach, trwałość powłoki można szacować nawet na trzy lata. W porównaniu z ofertą konkurencji, jest to czas dłuższy prawie o czterdzieści procent. Koszt Nanolexu si3d to około stu osiemdziesięciu złotych za trzydzieści mililitrów, co jest ilością w zupełności wystarczającą na przygotowanie auta osobowego. W przypadku samochodów typu SUV, jest to ilość dwukrotnie większa, czyli sześćdziesiąt mililitrów. 

Stosowanie dobrych kosmetyków samochodowych, pozwala na utrzymanie samochodu w lepszym stanie i ułatwia jego ewentualną odsprzedaż. Nanolex to produkt nowatorski i przede wszystkim niezwykle skuteczny. Korzystają z niego zarówno posiadacze średniej klasy aut, jak i ci posiadający samochody klasy S.