Brat dobrze zamontował baterie w łazience

Brat dobrze zamontował baterie w łazience

Postanowiłam tanim kosztem odświeżyć moją łazienkę. Wprowadziłam się do mieszkania jakiś czas temu i na pierwszy ogień poszedł salon. Remontowałam go bo nie był w moim guście. Później sypialnia i kuchnia i niestety na łazienkę nie zostało mi już za wiele pieniędzy. Płytki, które były w łazience były w dobrym stanie.

Nowa bateria idealnie pasuje do łazienki

nowoczesne baterie łazienkoweOgólnie podobała mi się duża wanna więc postanowiłam dokonać zmian kosmetycznych żeby po prostu łazienkę odświeżyć. Oglądałam w sklepie internetowym nowoczesne baterie łazienkowe w przystępnych cenach. Wybrałam czarny kolor bo najbardziej mi się spodobała. Dokupiłam kilka czarnych dodatków żeby pasowało wszystko do siebie. W łazience miałam białe płytki wiec czarne elementy fajnie wyglądały. Zamówiona nowoczesna bateria łazienkowa została dostarczona do mojej pracy w ciągu kilku dni. Kiedy miałam ją już u siebie zadzwoniłam do mojego brata i poprosiłam go o pomoc. Mój brat był złotą rączką. Wszystko umiał zrobić. To dzięki niemu sporo zaoszczędziłam na remoncie bo on mi we wszystkim pomagał. Dodatkowo nie chciał za swoją pracę pieniędzy wiec dzięki temu mogłam wyremontować prawie całe mieszkanie poza łazienką, która była całkiem w porządku.  Drobne zmiany w łazience wpłynęło bardzo korzystnie. Nowa bateria po zamontowaniu prezentowała się bardzo elegancko. Idealnie pasowała i była wygodna w obsłudze. Poza tym bateria łazienkowa była oszczędna więc to na pewno w przyszłości przełoży się na rachunki wody.

Cieszę się, że moje mieszkanie jest tak ładnie urządzone. Dobrze mi się w nim mieszka. Mieszkanie jest funkcjonalne i cieszę się, ze tanim kosztem udało mi się odnowić łazienkę. W przyszłości na pewno zdecyduję się na większy remont ale na razie nie było to konieczne.