Bogata oferta butelek dla noworodków

Bogata oferta butelek dla noworodków

Wielu rodziców zastanawia się, co powinno znaleźć się w wyprawce noworodkowej. Asortyment jest bowiem bardzo różnorodny, znaleźć można szereg produktów, które znacznie usprawniają opiekę nad maluszkiem. Niezbędne są ubranka i kosmetyki. Warto zobaczyć na także w odpowiednią butelkę, dzięki której możliwe będzie podawanie pokarmu maluchowi. Wielu producentów oferuje innowacyjne produkty, które umożliwiają zarówno karmienie naturalne, jak i podawanie mieszanki modyfikowanej.

Zalety dobrych butelek dla noworodków

jaka butelka dla noworodkaWyposażone są w specjalne smoczki, które nie powodują wad zgryzu, a także nie zaburzają naturalnego rytmu ssania. Wysokiej jakości produkty wykonane są z bezpiecznych materiałów, które nie zawierają szkodliwych substancji. Wiele z nich wykonanych jest w taki sposób, by możliwe było karmienie naturalne. Dzięki temu pociecha może swobodnie ssać, przełykać, a także oddychać. Ogromną rolę odgrywa tutaj odpowiedni przepływ, kształt i długość smoczka. Ważne, by wybrać te, które dostosowane są do wieku maluszka. W przypadku noworodków najlepszym rozwiązaniem będą smoczki o małym przepływie. Wiele z nich wyposażonych jest w odpowiedni system odpowietrzania, dzięki czemu zmniejszają ryzyko połykania nadmiaru powietrza. Jest to szczególnie wskazane w przypadku maluchów, które mają problemy z kolką. Rodzice, którzy zastanawiają się, jaka butelka dla noworodka jest najlepsza, mogą zdecydować się na modele szklane lub plastikowe. W asortymencie znaleźć można bowiem wiele sprawdzonych produktów, które charakteryzują się wysoką jakością, umożliwiają komfortowe podawanie mleka. Dostępne są ciekawych kolorach i atrakcyjnym designie. W pierwszych miesiącach życia maluszka najlepiej sprawdzą się butelki o mniejszej pojemności. Z czasem trzeba będzie nabyć większe, gdyż rosnące niemowlę potrzebuję więcej pokarmu.

Dostępne w sklepach butelki dla niemowląt zazwyczaj wykonane są ze szkła lub tworzywa sztucznego. Każdy z produktów posiada zarówno zalety, jak i wady. Szklane modele są ekologiczne, łatwe do utrzymania w czystości, jednak łatwo je potrzaskać. Z kolei butelki z tworzywa sztucznego są lżejsze, a także tańsze. Dzięki bogatej ofercie każdy klient może wybrać odpowiedni produkt dla swojego malucha. Ważne jednak, by zwrócić uwagę na materiały, z jakich są wykonane.