Bezpieczny sposób na powiększenie ust

Bezpieczny sposób na powiększenie ust

Moda na duże usta spowodowała, że w internecie zaczęło się pojawiać sporo trików na to, jak szybko zwiększyć objętość naszych ust w domowym zaciszu. Niestety sposoby te nie należały do najbezpieczniejszych i wywoływały więcej szkód, aniżeli pożytku. Istnieje tylko jeden sposób na powiększenie ust w sposób zdrowy oraz trwały i mowa tutaj oczywiście o profesjonalnym zabiegu.

Jak powiększyć usta?

powiększanie ust - łódźChyba każda kobieta pragnąca powiększyć swoje usta zna te popularne triki, które niegdyś krążyły po internecie, jak na przykład sposób na kieliszek wywołujący krwiaki, zasinienia oraz paskudny efekt na ustach, jakby nas użądliła pszczoła. Na szczęście ta i inne metody szybko zaczęły być krytykowane i odeszły w niepamięć, a ich miejsce zastąpił inny, tym razem bezpieczny sposób powiększania, który można było wykonać w domu. Mowa tutaj o powiększaniu naszych warg za pomocą makijażu. Matową pomadką, która nie odbija tak światła, jak błyszczyki możemy znacznie powiększyć wizualnie nasze usta. Jest to jednak efekt na chwilę, a poza tym estetyczne podkreślenie ust w ten sposób wymaga od nas niemałej wprawy w makijażu. Jeżeli nie mamy do tego cierpliwości i chcemy lepszych efektów najlepiej będzie umówić się na profesjonalne powiększanie ust – Łódź posiada kliniki w których możemy poddać się takiemu zabiegowi w bardzo bezpieczny sposób. Otóż obecnie najczęściej wybieraną opcją względem powiększania ust jest zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Jest to bardzo skuteczna i bezpieczna metoda z tego względu, że sam kwas hialuronowy naturalnie występuje w naszym ciele, a zatem decydując się na zabieg wpuszczamy pod naszą skórę jedynie więcej substancji, która i tak się w niej znajduje.

Co ciekawe w naszych ustach także jest kwas hialuronowy i to on odpowiedzialny jest poprzez swoje właściwości wiązania cząsteczek wody za właśnie wielkość naszych ust. Efekty takiego zabiegu utrzymują się do sześciu miesięcy, aczkolwiek wiele kobiet wspomina o tym, że rezultaty potrafią utrzymać się nawet i dłużej. Efekty nie są w pełni trwałe ponieważ nadmiar kwasu hialuronowego jest po prostu pochłaniany przez nasz organizm. Jest to jednak zaletą zabiegu ponieważ jeżeli po jakimś czasie znudzą nam się rezultaty mamy pewność, że nie zostaną one z nami na zawsze.