Atmosfera niezapomnianej imprezy integracyjnej w Wielkopolsce

Atmosfera niezapomnianej imprezy integracyjnej w Wielkopolsce

 

Pracuję w jednej firmie już od dwunastu lat. Lubię swoją pracę. Ostatnio bardzo popularne stały się u nas imprezy integracyjne, gdzie mam szansę poznać nowych pracowników. Jest to zawsze fajne wydarzenie, na którym świetnie się bawię. To też znakomita okazja do poznania nowych osób, z którymi codziennie się mijam.

Cechy niezapomnianej imprezy integracyjnej w Wielkopolsce

niezapomniana impreza integracyjna w wielkopolsceDwa miesiące temu została zorganizowana bardzo fajna impreza dla działu technicznego. Było na niej bardzo wiele osób, więc mogłam w końcu poznać nowych ludzi, którzy już od dłuższego czasu pracują w naszej firmie. Była to świetna i niezapomniana impreza integracyjna w wielkopolsce. Na początku wszyscy pojechaliśmy autokarem na miejsce zbiórki. Czekał tam na nas animator, który przygotował różne trasy. Każda grupa miała odbyć swoją trasę w określonym czasie, rozwiązując po drodze łamigłówki, które związane były z obszarem, gdzie dojechaliśmy. Podzielona nas na cztery grupy, a każda miała inny obszar działań. W mojej grupie musieliśmy zebrać gałęzie, znaleźć wielki głaz, a pod nim wykopać ukryty przedmiot. Okazała się nim zawinięta w folię mapa, która posiadała dodatkowe zadania z instrukcjami. Zabawa była wspaniała, bo każdy z nas miał swoją rolę do odegrania. Ja byłam odpowiedzialna za nawigowanie, dwójka kolegów za prace fizyczne, a koleżanki przeczesywały teren i sprawdzały, czy gdzieś nie ma dodatkowych poszlak. Po kilku godzinach spaceru na świeżym powietrzu udało się nam dotrzeć do mety. Czekało tam na nas ognisko z kiełbaskami, a także gorąca herbata. Animator zabawy trzymał w rękach gitarę na której zaczął śpiewać harcerskie piosenki. Każdy z nas otrzymał swój śpiewnik i latarkę, więc mogliśmy dołączyć do wspólnej zabawy. Po ognisku, które trwało trzy godziny, wszyscy wsiedliśmy do autokaru, który zabrał nas w drogę powrotną.

Była to bardzo ciekawie zorganizowana impreza integracyjna, bo chociaż nie wymagała dużej ilości środków, to wszyscy doskonale się bawiliśmy. Bardzo podobało mi się to, ze zabawa odbywała się na świeżym powietrzu, co jest świetną odmianą dla tych, którzy codziennie spędzają czas przy komputerach w biurze. Zadania, które otrzymaliśmy nie należy do trudnych. Trzeba się było jednak dobrze wczytać w ich treść, a także mieć w drużynie osobę z dobrą percepcją.